Edasimüüjad:

Agrotarve AS, Aiakeskus Sesoon, Bauhof, Decora AS, Hansaplant OÜ, Haideaed OÜ, Imper OÜ, Inglise Aed OÜ, Ehituse ABC, Espak AS,  Hortes, Kuusk AE, Sõbrapood OÜ, Kose Kauplus OÜ, Eesti Murud OÜ, Viimsi Kaubahoov
AUTOREVOL OÜ 

loodi 2000.aastal ja on Eestis esimene puukooremultši tootja. Lisaks Eesti turule müüme oma tooteid Skandinaaviasse ja Suurbritanniasse.

Meie tooted on valmistatud eestimaisest puukoorest ning teeme neile regulaarselt taimetervise kontrolli, et oleks tagatud toodete kvaliteet ja ohutus taimedele.
2016. aastal sai Autorevol OÜ uue suurpalli pakkeliini soetamiseks toetust Raplamaa Partnerluskogu  LEADER toetusmeetmest 2: Ettevõtlus konkurentsivõime tugevdamine. Pakkeliinilt tulevad uued multšitooted on põhiliselt suunatud eksportturgudele ja eesmärk on järgmise viie aasta jooksul suurendada ettevõtte eksporti 40 protsendini.
2018 aastal toetas  Raplamaa Partnerluskogu LEADER toetusmeetme nr. 2 raames uue väikekoti pakkeliini soetamist. Projekti eesmärk on tootmise moderniseerimine, uute töökohtade loomine ja eskpordi suurendamine.